Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Klubová výstava 2018

 

Klubová výstava Hlučín 29.09.2018 rozhodčí: Jiří Suchý (psi + feny) posouzeno 39 jedinců
 
PES ZLATÝ
Třída dorostu
VN1, Nejlepší dorost Zack z Kaštýlku (Aidan de Villalcor – Xarina z Kaštýlku)
Třída mladých
V1, CAJCK, ČKJV, Nejlepší mladý jedinec Yucatán z Kaštýlku (Aidan de Villalcor - Ylenia Casa dei Colli)
V2 Bleck Jafiko (Brazil Optima Grata – Aggy Jafiko)
Mezitřída
V1, CACK Aterix Terry Team (Finn Congo Nigrans – Phebee v. Purgstal)
Třída otevřená
V1 Don Quijote Paulla Gang (Outlaw do Vala do Lethes – Action Lady Paulla Gang)
Třída pracovní
V1, CACK Quentin Karmapa (Zoco Karmapa – Urtica Karmapa)
Třída vítězů
V1, CACK

 
Barnaby Paulla Gang (Hannibal Optima grata – Action Lady Paulla Gang)

 
PES ŽÍHANÝ
Třída mladých
V1, CAJCK Santiago Signum Laudis (Cosmo di Casa Bartolini – Mia Stella Signum Laudis)
V2 Dorian Gray Moravia Box (Aidan de Villalcor – Teodora Moravia Box)
Mezitřída
V1, CACK, ČKV, Nejlepší jedinec výstavy Idol z Metaboxu (Yason Optima grata – Cortina z Metaboxu)
Třída otevřená
V1, CACK Bryde Lady z Háje (Brazil Optima grata – Evita z Metaboxu)
V2, r. CAC Barbarossa Moravia Box (Sat Elit Gladiator – Olivera Moravia Box)
V3 Sat Elit Harry Potter (Persival Gran Kavaliere – Sat Elit Style)
V4 Sidhartha Karmapa (Elio Garbein – Párvati Karmapa)
V Avalon Makes me crazy (Ugo od Djevija – Zafira Karmapa)
V Eddy Cana Silesia (Emporio z Metaboxu – Arcara Cane Silesia)
Třída pracovní
V1, CACK

 
Keef ze Země lva (Sibellius della Cadormare – Starboard Esphee)

 
FENA ZLATÁ
Třída mladých
V1, CAJCK Ketty Pálava Box (Leviathan z Ringu – Andra Pálava Box)
V2 Coralyn Kronebox (Zoco Karmapa – Ella Kronebox)
VD3 Elemeris Paulla Gang (Zoco Karmapa – Briliantin Paulla Gang)
Mezitřída
V1, CACK Cristiana Moravia Box (Brazil Optima grata – Ulrika Moravia Box)
V2 Bea od Velvarské studánky (Rolf Jisuko – Nikita z Němečanky)
Třída otevřená
V1, CACK Chelsea Pálava Box (Yukon Optima grata – Beily Pálava Box)
V2, r. CACK Amelie Aster felix (Brazil Optima grata – Rut Heny Box)
V3 Vanessa Kronebox (Hannes Kronebox – Delfina Kronebox)
Třída vítězů
V1, CACK Gwenn Pálava Box (Verdi Optima grata – Andra Pálava Box)
Třída veteránů
V1

 
Ugilia Optima Grata (Hannibal Optima grata – Veggie z Kaštýlku)

 
FENA ŽÍHANÁ
Třída štěňat
VN1, Nejlepší štěně Billie Jean Terry Team (Lionel de Bellaterra – Phebee v. Purgstal)
Třída mladých
V1, CAJCK, ČKJV Elinor Valdis de Roll (Aidan de Villalcor – Wasabi Optima grata)
V2 Anobi Preslav Civitas (Big Boss Signum Laudis – Izzi z Ringu)
V3 Petronela z Ringu (Balrog z Ringu – Iberia z Ringu)
V4 Carmen Heny Box (Marco Polo Heny Box – Faki Kronebox)
V Noblessa Ginjan (Emporio z Metaboxu – Meggy Leona Ginjan)
Mezitřída
V1, CACK Kiwi Kett Box (Elio Garbein – Lavinia della Gens Clodia)
V2 Yora Indiánsky brloh (Watwald Munch – Narea Indiánsky brloh)
Třída otevřená
V1 Temuen z Šenku (Emporio z Metaboxu – Xi Xi J.A.L.Sandow)
V2 Bee Lady z Háje (Brazil Optima grata – Evita z Metaboxu)
Třída vítězů
V1, CACK, ČKV Yoshi Ono Moravia Box (Zar de Guezman – Teodora Moravia Box)
Třída veteránů
V1
 
Olivera Moravia Box (Da Vinci Moravia Box – Gabriela Moravia Box)
 
Nejlepší pár
1. místo
 
Bryde Lady z Háje & Bee Lady z Háje
 
Nejlepší chovatelská skupina
1. místo Pálava Box
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Klubová výstava Hlučín

 Dětský ranč Hlučín

www.detskyranc.info

 

29.9.2018

 

Uzávěrka přihlášek 24.9. !!!

 

 

rozhodčí: Jiří Suchý

 


Propozice a přihláška - information and entry form - Information und Meldeschein

 

ON - LINE přihláška - entry form - Meldeschein

TOPlist