Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

Klubová výstava 2010

 
 
 
Klubová výstava Ostrava-Bartovice 23.10.2010
rozhodčí: Zdzislaw Wajman/PL
 
 
BOB Hannibal Optima grata 
 
 
ČKV Gulietta v. Schreck                                             ČKV Othello Kierskie Ustronie
 
 
 
  
   
ČKJV Celestýna od Kamenného stávku                        ČKJV Bentley Bijou-Box
 
 
Nejlepší štěňe Ettore di Ritwald
 
 
PES ZLATÝ
Třída štěňat
N1 Nero Heny Box (Charley Heny Box - Carin Heny Box)
Třída dorostu
VN1, Nejlepší dorost Ben Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata - Athea Rexob z Výsluní)
N Ascan z Luteboxu (Pannon-Box Victor - Saša j.A.L.Sandow)
N Coudy Starbox (Orry z Ringu - Ixie Dračinec)
Třída mladých
V1, VT, ČKJV
Nejlepší mladý jedinec

Bentley Bijou-Box (Hannibal Optima grata - Idylle Jisuko)
VD2 Buddy Braun Goldie Red (Oscar della Barbariga - Heny ze Zlatušky)
Třída otevřená
V1, CACK Jack Heny Box (Hannibal Optima gGrata - Connie Ifrit)
V2, res. CACK Bacco Benji Box (Geo Boxer del Euro - Cloe z Němečanky)
V3 Flip Robi-Box (Flop Mir-Fiš - Aura Robi-Box)
V4 Fred Robi-Box (Flop Mir-Fiš - Aura Robi-Box)
V Agbar Bea z Hamaris Moravia (Futurero Moravia Box - Beata z Nechyby)
Třída pracovní
V1, CACK, ČKV Othello Kierskie Ustronie (Geo Boxer del Euro - Coco Chanel Kierskie Ustronie)
Třída vítězů
V1, CACK
Nejlepší jedinec výstavy

Hannibal Optima grata (Ego de Joanxichcan - Anthea Optima grata)
Třída čestná
V1

 
Flop Mir-Fiš (Ovidos vom Elsavatal - Korina vom Elsavatal)

 
PES ŽÍHANÝ
Třída štěňat
VN1, Nejlepší štěně Ettore di Ritwald (Yahoo dei Laus - Avana di Ritwald)
VN2 Picasso Bretorri (Bacardi od Stříbrňáku - Keri Bretorri)
N3 Bibbo Bea z Hamaris Moravia (Marco Alfa-Pol - Beata z Nechyby)
Třída mladých
V1, VT Wizard Optima grata (Nathan Optima grata - Venizia z Kaštýlku)
V2 Noir Dandy Bretorri (Unkas Czech Ja-Ka - Keri Bretorri)
V3 Hodgi Aldebaran Taurus (Lucas z Dybohůrky - Ibsy od Stříbrňáku)
VD4 Agar z Boxer Ringu (Lucas z Dybohůrky - Janis z Kampy)
Třída otevřená
V1, CACK Apollo Benji Box (Da Vinci Moravia Box - Cloe z Němečanky)
Třída pracovní
V1 Romulus J.A.L.Sandow (Jurand Eliotana - Eugenie Moravia Box)
Třída vítězů
V1, CACK

 
Marco Alfa-Pol (Hyacint Hamiko - Fixi Orion Chov)

 
FENA ZLATÁ
Třída štěňat
N1 Arcara Cane Silesia (Flop Mir-Fiš - Bára Robi-Box)
Třída dorostu
VN1 Rudolfina Moravia Box (Geo Boxer del Euro - Damiana Moravia Box)
N Brita Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata - Athea Rexob z Výsluní)
Třída mladých
V1, VT, ČKJV Celestýna od Kamenného stávku (Megan v.d. Burg Singidunum-Adelaida od Kamenného Stávku)
V2 Cassiopea Next of Kin (Baskervill Buddha Tajpan - Bea de Lemar)
Třída otevřená
V1, CACK Valentina Optima grata (Jedna na Milion Jantar - Anthea Optima grata)
V2, res. CACK Saskia Optima grata (Hannibal Optima grata - Bety z Dobřichova)
V3 Barbara del Colle dell’Infinito (Xandro di Noi Vincere-Armenia del Colle dell’Inf.)
V4 Eimee Robi Box (Flop Mir-Fiš - Carmen Canterwilský pidižvík)
V Amálka A-J-Box (Flop Mir-Fiš - Ajka Robi Box)
V Natali Orion Chov (Da Vinci Moravia Box - Jenifer Orion Chov)
VD Amaya Bea z Hamaris Moravia (Futurero Moravia Box - Beata z Nechyby)
VD Erica Robi Box (Flop Mir-Fiš - Carmen Canterwilský pidižvík)
VD Fergie Robi Box (Flop Mir-Fiš - Aura Robi Box)
VD Jessi Heny Box (Hannibal Optima grata - Connie Ifrit)
VD Justýna Moravia Box (Ago del Colle dell’Infinito - Damiana Moravia Box)
VD Tess J.A.L.Sandow (Lamborghini Nostrum - Eugenie Moravia Box)
Třída pracovní
V1, CACK

 
K’Napoli Floyd Fender Edda (Lucky Luciano de Cinco Rochas - Jakuza z Ringu)

 
FENA ŽÍHANÁ
Třída štěňat
VN1 Berri Bea z Hamaris Moravia (Marco Alfa-Pol - Beata z Nechyby)
Třída dorostu
VN1 Genna od Ivetky Vel-Om (Bacardi od Stříbrňáku - Yvet od Ivetky Vel-Om)
Třída mladých
V1, VT Olinda Moravia Box (Da Vinci Moravia Box - Gabriela Moravia Box)
V2 Bella Lakronebox (Castello Live Jazz - Fatima Heny Box)
V3 Andra Bea z Hamaris Moravia (Futurero Moravia Box - Beata z Nechyby)
Třída otevřená
V1, CACK, ČKV Gulietta v. Schreck (Shakespeare Nostrum - Bellisima v. Schreck)
V2, res. CACK Regina z Šenku (Da Vinci Moravia Box - Gwendolina z Lipníka)
V3 Nauru Orion Chov (Da Vinci Moravia Box - Jenifer Orion Chov)
V4 Tara Signum Laudis (Da Vinci Moravia Box - Holly Orion Chov)
Třída vítězů
V1, CACK Demy della Andasi (Tempo Vivace Amoteamo - Nadja v.d. Burg Singidunum)

             

                          

 
TOPlist