Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

Klubová výstava 2011

Klubová výstava Hlučín 06.08.2011

rozhodčí: Petr Řehánek

kvb_hlucin_bentley_3
Bentley ČKV, BOB

kvb_hlucin_asterix_2 kvb_hlucin_berenica_3
Asterix Perla Roztocza  ČKJV                        Berenica Optima grata  ČKJV

    image

Hyacint Hamiko - nejlepší veterán                        Olivera Moravia Box ČKV

 

FOTOGALERIE1

FOTOGALERIE 2

 

PES ZLATÝ


Třída štěňat

VN1, Nejl. štěně          Apollo Adur Box (Ultimo Optima grata – Cherry Heny Box)

Třída dorostu

VN1                             Otello Heny Box (Percy Optima grata – Chyta Heny Box)

VN2                             Adagio Paulla Gang (Othello Kierskie ustronie – Natali Orion chov)

Třída mladých

V1, CAJC                     Ben Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata – Athea Rexob z Výsluní)

V2                                 Brazil Optima grata (Diego des Jardins de Passiflore – Venizia z Kaštýlku)

V3                                 Don Dillí Starbox (Joshua z Ringu – Quin Malave Gem)

V4                                 Brit Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata – Athea Rexob z Výsluní)

VD                                Nero Heny Box (Charley Heny Box – Carin Heny Box)

Mezitřída

V1, CAC, ČKV, BOB  Bentley Bijou Box (Hannibal Optima grata – Idylle Jisuko)

Třída otevřená             

V1, CAC                       Ferrari Pěčínská růže (Carlino Fender Edda – Carin Pěčínská růže)

V2, res. CAC                Caravaggio Maximus Deus (Ferrary de las Arilas – Victoria des Jardins de Passifl.)

VD3                              Dody Robi-Box (Mac Nathan v. German Dream – Croky z Pavsu)

Třída pracovní

V1, CAC                       Othello Kierskie ustronie (Geo Boxer del Euro – Coco Chanel Kierskie ustronie)

V2, res. CAC                Charley Heny Box (Vlad du Val d’Europe – Connie Ifrit)

Třída veteránů

V1, Nejl. veterán           Hyacint Hamiko (Ulliaris Moravia Box – Kessy od Ivetky)

 

PES ŽÍHANÝ


Třída mladých

V1,CAJC, ČKJV           Asterix Perla Roztocza (Diamant Nordom – Italia Maumbua)

V2                                 Ettore di Ritwald (Yahoo dei Laus – Avana di Ritwald)

Mezitřída

V1, CAC                       Atos ze Šimic (Igor Hamiko – Canis Cave Canis)

Třída otevřená

V1, CAC                      Wizard Optima grata (Nathan Optima grata – Venizia z Kaštýlku)

Třída pracovní

V1, CAC                      Castello Live Jazz (Dakota – Julie Kierskie ustronie)

V2, res. CAC               Marco Alfa Pol (Hyacint Hamiko – Fixi Orion chov)

Třída vítězů

V1, CAC                      Apollo Benji Box (Da Vinci Moravia Box – Cloe z Němečanky)

 

FENA ZLATÁ


Třída štěňat

VN1                             Erató Fortuna viva (Percy Optima grata – Caeto Fortuna viva)

Třída dorostu

VN1, Nejl. dorost        Delfina Lakronebox (Poison v. Schützenrein – Circe Fortuna viva)                            

Třída mladých

V1, CAJC, ČKJV        Berenica Optima grata (Diego des Jardins de Passiflore – Venizia z Kaštýlku)

V2                                Alisa Maraneto (King od Morového sloupu – Unebra z Metaboxu)

Mezitřída

V1, CAC                      Rudolfina Moravia Box (Geo Boxer del Euro – Damiana Moravia Box)

V2, res. CAC               Gwen z Třešňáku (Castello Live Jazz – Dori od Kostela Sv. Gabriela)

Třída otevřená

V1, CAC                      Celestýna od Kamenného stávku (Megan v.d. Burg Singidunum – Adelaida od

                                          Kamenného stávku)

V2, res. CAC                Jessi Heny Box (Hannibal Optima grata – Connie Ifrit)

V3                                 Barbara del Colle dell’Infinito (Xandro di Noi Vincere – Armenia del Colle

                                          dell’Infinito)

V4                                 Tifany J.A.L.Sandow (Lamborghini Nostrum – Eugenie Moravia Box)

V                                   Bianca Wizartow (Lucian Jisuko – Lara Alfa Pol)

V                                   Britta Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata – Athea Rexob z Výsluní)

V                                   Natali Orion chov (Da Vinci Moravia Box – Jenifer Orion chov)

V                                   Say Malave Gem (Queros dei Cavalieri del Monferrato – Perthy Malave Gem) 

Třída vítězů

V1, CAC                      K’Napoli Floyd Fender Edda (Lucki Luciano de Cinco Rosas – Jakuza z Ringu)

 

FENA ŽÍHANÁ


Třída štěňat

VN1                             Jennifer Energy Ginjan (Fodan od Ivety – Depressa de Lux Tajpan)

Třída dorostu

VN1                             Avemary z Kedarky (Da Vinci Moravia Box – Indira Moravia Box)

VN2                             Himalaya de Jir-Pia (Yaizo de Jir-Pia – Uruguay de Jir-Pia)

VN3                             Daniele Congo Nigrans (Coco Bill delle Tre Fontane – Bellamora Congo Nigrans)

VN4                             Stella Moravia Box (Hannibal Optima grata – Gabriela Moravia Box)

Třída mladých

V1, CAJC                    Berri Bea z Hamaris Moravia (Marco Alfa Pol – Beata z Nechyby)

V2                                Zoe Optima grata (Charley Heny Box – Anthea Optima grata)

V3                                Alyssa Greys Chlalský drak (Bacardi od Stříbrňáku – Agáta z Nechyby)

Mezitřída

V1, CAC                      Genna od Ivetky Vel-Om (Bacardi od Stříbrňáku – Yvet od Ivetky Vel-Om)

Třída otevřená

V1, CAC, ČKV           Olivera Moravia Box (Da Vinci Moravia Box – Gabriela Moravia Box)

V2, res. CAC               Game Over Kett Box (Queros dei Cavalieri del Monferrato – Blaze of Glory

                                         Ketbox)

V3                                Regina z Šenku (Da Vinci Moravia Box – Gvendolína z Lipníka)

V4                                Arwen ze Šimic (Igor Hamiko – Canis Cave Canis)

V                                  Flaminia della Rocca Costanza (Necs del Albor Nos – Oriana della Rocca Costanza)

V                                  Miss Maximus Glogosia (Queros dei Cavalieri del Monferrato – Tortilla Sweet

                                         Glogosia)

Třída pracovní

V1, CAC                      Demy della Andasi (Tempo Vivace Amoteamo – Nadja v.d. Burg Singidunum)

 

 

Nejlepší pár                 Apollo Benji Box a Berri Bea z Hamaris Moravia

 

Nejlepší chovatelská skupina     Optima grata      

 

TOPlist