Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

Úspěchy našich členů

 
ÚSPĚCHY NAŠICH ČLENŮ
 
Nabízíme našim členům možnost uveřejnit zde úspěchy svého psa / feny (výstavy, závody, soutěže, zkoušky).
Informace posílejte na : pavla.zubkova@seznam.cz

2015

Ulrika Moravia Box www.moraviabox.cz
17.-18.10.2015 Praha CZ
Výroční výstava 2015 - Annual show of the year (M. Roškota CZ)
tř.prac./working class exc.1, CAC, Vítěz roku 2015 / Winner of the Year CZ 2015
Central European boxer Show 2015 ( Andrzej Stepinski PL)
tř.prac./working class exc.1, CAC, PREZIDENT TROPHY WINNER

9.8.2015 Nat.dog show Bedzin PL
Ulrika Moravia Box exc.1, CWC,(working class)
Best adult female, judge I. Magdziarska PL
 
 Barnaby Paulla Gang ( Hannibal Optima Grata - Action Lady Paulla Gang) www.paullagang.cz

23.8.2015 Klubová výstava Hlučín- V1, CAC, ČKV   

25.7.2015 Klubová výstava Velká Bystřice  - V1, CACK - Mojca Tkalec slovinsko

12.4.2015 VN Ostrava  - V1, CAJC, BOJ - A. Žarska CZ

 

Briliantin Paulla Gang ( Hannibal Optima Grata - Action Lady Paulla Gang)  www.paullagang.cz

23.8.2015 Klubová výstava Hlučín  - V1, CAC

18.4.2015 Klubová výstava Hukvaldy   - V1, VT, ČKJV - Z. Waiman, Polsko splněny podmínky pro udělění titulu Klubový juniorský vítěz

13.6.2015 Klubová výstava Polný Kesov SK rozhodčí MVDr. M.Fišman SK
Ulrika Moravia Box V1,CAC,ČKŠ (tř. pracovní)

28.6.2015 Intercanis Brno
Ulrika Moravia Box V1, CAC (tř. pracovní) rozhodčí:Ing. Radim Fiala

Gabbi Insurance Bohemica  (Noisemaker do Vale do Lethes x Jackelien Moravia Box )  www.insurancebohemica.cz

7.1. X.Hanácká národní výstava psů  -rozhodčí MVDr. Gabriela Ridarčíková    V1,CAC,CAC ČMKU,Národní vítěz,BOB
7.2.  Duo CACIB  Brno - rozhodčí MVDr.Jaromír Špicera  - V1,CAC
14.2. CACIB Celje -rozhodčí Olga Šinko Kupriyanova - V1,CAC
 
10.1. MV Nitra - L. Perniš - V1, CAC
11.1. MV Nitra - S. Vanža - V1, CAC

 

Teodora Moravia Box (Ypsilon della Cadormare - Olivera Moravia Box) www.moraviabox.cz
10.1. MV Nitra - L. Perniš - V2, r. CAC
11.1. MV Nitra - S. Vanža - V2, r. CAC

2014                                      

ZKOUŠKY: Action Lady Paulla GangZPU1, BH

Ulrika Moravia Box - ZOP, BH, ZM, IPO - VO, VZ (AD)
 

Action Lady Paulla Gang (Othello Kierskie Ustronie - Natali Orion chov) www.paullagang.cz
28.9. NV Brno - A. Karban - V1, CAC
26.7.Klubová výstava Bystřice - G. Ridarčíková - V2, r. CACK
13.4. NV Ostrava - J. Špicera - V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz
 
Briliantin Paulla Gang ( Hannibal Optima Grata - Action Lady Paulla Gang)
28.9. NV Brno - A. Karban - V1, CAJC, BOJ
24.8. Klubová výstava Hlučín - S. Heric - V1, VT, ČKJV
26.7.Klubová výstava Bystřice - G. Ridarčíková - VN1
 
6.9. Annual boxer Show Bojnice SK - J. Šuster SK - V1, CAC, ČKŠ, Vítěz roku Sk 2014
24.8. Klubová výstava Hlučín - S. Heric - V2, r. CACK

 

Teodora Moravia Box (Ypsilon della Cadormare - Olivera Moravia Box) www.moraviabox.cz
29.11. Winner Show Nitra -  Zake Ligata LV - V1, CAC
24.8. Klubová výstava Hlučín - S. Heric - V1, CACK
22.6. Intercanis Brno - Kavčič Blaž(Slo) - V1, CAC
19.1. Wintershow Trenčín SK, H. Bierwolf A - V2, r. CAC
 
Olivera Moravia Box (Da Vinci Moravia Box - Gabriela Moravia Box) www.moraviabox.cz
24.8. Klubová výstava Hlučín - S. Heric - V2, r. CACK
 
Sofinka Moravia Box (Hannibal Optima Grata - Gabriela Moravia Box) www.moraviabox.cz
24.8. Klubová výstava Hlučín - S. Heric - V2, r. CACK
 
 
 

2013


ZKOUŠKY: Action Lady Paulla Gang - složila zkoušky ZZO, ZOP

Výstavy:

DuoNitradog SK 2013
30.11.13 judge G. Ridarčíková SK
Teodora Moravia Box V1, CAC tř. otevřená
1.12.13 judge A.Stepiński PL
Teodora Moravia Box V1, CAC tř.otevřená


10.11.13 CACIB Kielce PL, judge A.Soroko BY

Olivera Moravia Box V1, CWC tř. prac., splněny podmínky na titul Champion Polska
Teodora Moravia Box V3, tř.otevřená
Ulrika Moravia Box V2, mezitřída


14.-15.9.13 Duo Lučenec SK
Teodora Moravia Box exc.1, CAC
Ulrika Moravia Box exc.1, CAC
judge Josef Šuster SK
Teodora Moravia Box exc.1,CAC, Slovakia Winner 2013
Ulrika Moravia Box exc.1, CAC, Slovakia Winner 2013
judge Miroslav Roškota CZ


8.5.2013 Vytrvalostní zkouška Frýdek - Místek
Teodora Moravia Box - uspěla na vytrvalostní zkoušce - VZ

International Dog Show 2.6.2013 Nitra
Ulrika Moravia Box exc.1, CAJC, Junior BOB, Derby Winner 2013
Teodora Moravia Box exc.2, r.CAC
Olivera Moravia Box exc.1, CAC (Champion of Slovakia)


Atibox 2013 Hungary
06.07.2013 - 21:45:29
Ulrika Moravia Box exc. (Young Class) Nigel Rallings GB
Damiana Moravia Box exc. (Veteran Class) Daniel Boros Djevi SRB


4.5.2013 Klubová výstava Rytířsko
rozhodčí psi: Bc. Lubomír Perniš feny: ing.Radim Fiala
Ulrika Moravia Box V1, Vítěz třídy mladých, ČKJV, Nejlepší junior
Umberto Moravia Box V1, Vítěz třídy mladých
Teodora Moravia Box V1, CACK (mezitřída)
Olivera Moravia Box V3(pracovní)


21.4.02013 Klubová výstava Hukvaldy pos. P. Řehánek
12.05.2013 - 16:12:57
Ulrika Moravia Box V3(tř.mladých)
Teodora Moravia Box V1, CACK (mezitřída)
Olivera Moravia Box V2, r. CACK

Obrazek
 

14.4.2013 Národní výstava Ostrava, roz.MVDr. J. Špicera
Action Lady Paulla Gang - V2, r. CAC (tř.otevřená)

27.1.2013 International Expo Trenčín Sk judge Petr Řehánek CZ
Ulrika Moravia Box 1exc.CAJC
Teodora Moravia Box 1exc.CAJC 


6.1.13 Národní výst. Brno rozhodčí Petr Řehánek
Mardy z Němečanky V1, CAJC, BOJ ( tř.mladých)
Ulrika Moravia Box V1, CAJC (tř.mladých)
Teodora Moravia Box V1, CAJC (tř.mladých)

                                        2012

ZKOUŠKY: APOLLO BENJI BOX - složil zkoušku ZVV1
                 Olivera Moravia Box    - složila zkoušku ZVV1

 3.- 4.11.12 CACIB Praha CZ
Sebastian Moravia Box
3.11.12 V2,r.CAC mezitř., (Dr.M.Mülerová CZ)
4.11.12 V2,r.CAC mezitř., (A.Karban CZ)


 30.9.12 IHA Tulln /A, A. Cucnik/Slo
Olivera Moravia Box V1, CACA (tř. pracovní)
  
16.6.2012 Klub Show Poĺný Kesov Slovakia
Ulrika Moravia Box puppy cl. v.p
Sebastian Moravia Box open cl. exc.2 r.cac
Olivera Moravia Box Work.cl. exc.3
Damiana Moravia Box veteran cl. exc.1 Best veteran
Da Vinci Moravia Box veteran cl. exc.1
judge: Glázer György H, Lubomír Perniš SK


National Dog Show Racibórz Poland judge Nikic Miodrag(SRB)
Olivera Moravia Box exc.1. Best female of Bred
Ulrika Moravia Box v. p. Best Baby
Damiana Moravia Box exc 1. Best Veteran


 

9.6.2012 International Dog Show Nitra /Slovakia roz. L. Perniš SK
Da Vinci Moravia Box V1, Grand Prix Slovakia veteran Winner 2012
Damiana Moravia Box V1, Grand Prix Slovakia veteran Winner 2012
Sebastian Moravia Box V1, CAJC, Grand Prix Slovakia junior Winner 2012

 

15.4.2012 Národní výstava Ostrava, roz.MVDr. J. Špicera
Sebastian Moravia Box - V2 (tř.mladých)
Teodora Moravia Box - VN1(tř. štěňat)
O
livera Moravia Box - V1, CAC (tř. otevřená)

Action Lady Paulla Gang - V1, CAJC (tř.mladých)

 

29.1.2012 Wintershow Trenčín SK, G. Ridarčíková SK
Olivera Moravia Box V1, CAC (tř.otevřená)

Národní výstava Bedzin PL
Olivera Moravia Box - V1, CWC tř. otevřená ( Elisabeth Feuz CHE)
 
2011

24.9.2011 Klubová výst. Křenice M. Auterský/MVDr.Petříková
Sebastian Moravia Box VN1(tř. dorostu)

27.8.2011Výroční výstava SK, Miguel Torrents(ES)
Olivera Moravia Box V2, r. CAC(tř. otevřená)

16.8..2011Klubová výstava Hlučín CZ (P.Řehánek CZ)
Olivera Moravia Box V1, CAC, ČKV (otevřená)
Marco Alfa-Pol V2, r. CAC (tř. pracovní)
Apollo Benji BoxV1, CAC (tř. vítězů)
Berri Bea z Hamaris Moravia V1, CAJC (tř. mladých)
Othello Kierskie ustronie V1, CAC (tř. pracovní)

12.6.2011 Národní výstava Racibórz Pl/ Ewa Doliňska/Pl
Olivera Moravia Box V1, CWC (tř.otevř.)
Urtica Moravia Box V1, Nejlepší veterán, BIS veterán/4.místo

1.6.2011Klubová výstava V. Bystřice / Ĺubomír Perniš
Olivera Moravia Box  V1, CACK (tř.otevř.)
 
29.5.2011 Szekesfehérvár (hu) Csépai István (H)
Apollo Benji BoxV1, CAC
28.5.2011 Szekesfehérvár (hu) Vaócz Éva Dr. (H)
Apollo Benji BoxV1, CAC, CACIB
 
 
23.1.2011 CACIB Trenčín SK , S. Vanzha ROS
Apollo Benji Box V1, CAC (udělen titul šampion SR)
Olivera Moravia Box V1, CAC, R.CACIB
 
12.1.2011 Hanácká  národní výstava Olomouc, A. Žárská
Apollo Benji Box V1, CAC (udělen titul šampion ČR)
 
2010     
Apollo Benji box 6. místo v soutěži Top boxer


Apollo Benji box 29.9.2010 Boxerklub ČR udělil titul KLUBOVÝ ŠAMPION

10.10.2010 MVP České Budějovice, Lubomír Perniš (SK)
třída otevřená : Apollo Benji box - V1, CACK http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php

2.10.2010 Klubová výstava Žernov-Rýzmburk, Winfried Bonn (A)
třída otevřená : Apollo Benji box - V1, CACK http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php

26.9.2010 NV Brno, Josef Dolejš,
třída otevřená : Apollo Benji box - V1, CAC http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php


12.9.2010 50. Národní výstava psů Chorzow (PL), Piotr Bachurzewski (PL)

třída otevřená : Apollo Benji box - V1, CWC splnil podmínky pro udělení titulu Polský šampion


4.9.2010 Výroční výstava Boxerklubu Brno, MVDr. Jaromír Špicera,

třída otevřená : Apollo Benji box - V1, CACK http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php


29.8.2010 MVP Mladá Boleslav, M. Auterský

třída otevřená : Apollo Benji box - V2, r. CAC http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php

22.8.2010 Výroční klubová výstava boxerů PL Piotrków Trybunalski, L'ubomír Perniš (SK)
třída otevřená : Apollo Benji box - V1, CWC
 
3.7.2010 Apollo Benji box - zkouška ZM
 
27.6.2010    KV Konopiště (Oliver Erat (A))
třída otevřená : Apollo Benji box - V2, r. CACK http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php
 
26.6.2010    KV Konopiště (Angelika Hartmann (D))
třída otevřená : Apollo Benji box - V1, CACK http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php
 
20.6.2010   CACIB INTERCANIS Brno  (MVDr. Gabriela Ridarčíková)
třída otevřená : Apollo Benji box - V1, CAC, r. CACIB http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php
 
13.6.2010    Ratibórz PL (A. Bogucka (PL))
třída mladých: Olivera Moravia Box - V1, Vítěz mladých http://www.moraviabox.com
 
12.6.2010    KV Velká Bystřice (Ing. Radim Fiala)
třída otevřená : Apollo Benji box - V2, r. CACK http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php
 
6.6.2010    CACIB Nitra  (L. Perniš (SK))
třída mladých: Olivera Moravia Box - V1, CAJC, GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIR WINNER 2010
třída otevřená : Apollo Benji box - V1, CACK http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php
 
2.6.2010    ATIBOX  Wroclaw PL
třída veteránů: Urtica Moravia Box - V1, Atibox veteran winner (Dr. Igor Mioč) http://www.moraviabox.com
třída mladých: Olivera Moravia Box - V (R. Bebber (D))
třída čestná: Da Vinci Moravia Box - V (Parada of Champions W. Bonn)
třída čestná: Jeferson Moravia Box - V (Parada of Champions W. Bonn)
 
23.5.2010    Bytom PL (Viktoria Pogodina (UK))
Olivera Moravia Box  - V1, Vítěz mladých, Nejlepší junior, BOB http://www.moraviabox.com
 
22.5.2010    KV Žirovnice (MVDr. Olga Petříková)
třída otevřená : Apollo Benji box - V1, CACK http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php
 
23.5.2010    CACIB Litoměřice  (MVDr. Jaromír Špicera)
třída otevřená : Apollo Benji box - V1, CAC http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php
 
11.4.2010    NV Ostrava  (MVDr. Jaromír Špicera)
mezitřída: Barbara del Colle dell Infinito - V1, CAC
 
15.5.2010    CACIB Bratislava (Ing. Radim Fiala)
Olivera Moravia Box  - V1, CAJC http://www.moraviabox.com
 
1.5.2010    KV Svitavy (Juan Manuel Rodríguez (E))
třída otevřená : Apollo Benji box - V1, CACK http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php
 
25.4.2010     CACIB České Budějovice ( Alena Žárská)
třída otevřená : Apollo Benji box - V1, CAC http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php
  
24.04.2010    KV Hukvaldy (MVDr. Miroslav Fišman)
třída mladých : Brubaker Garbein - V1, VT, ČKJV  www.marco-boxer.estranky.cz
mezitřída: Barbara del Colle dell Infinito - V2, r. CACK
třída otevřená : Apollo Benji box - V2, r. CACK http://zhamarismoravia.cz/cs/boxeri.php
třída otevřená : Nauru Orion chov - V1, CACK
třída pracovní : OTHELLO Kierskie Ustronie - V2,  r. CACK www.kettbox.com
třída pracovní : K'NAPOLI FLOYD Fender Edda -  V1, CACK
třída vítězů : Hawkeye Moravia Box - V1, CACK http://novasys.moraviabox.com/
třída vítězů : MARCO Alfa-Pol - V2, r. CACK www.marco-boxer.estranky.cz
 
9.1.2010    NV Olomouc  (Ing. Radim Fiala)
mezitřída: Barbara del Colle dell Infinito - V2, r. CACK
 

 
21.02.2010    CACIB Prešov  
K'NAPOLI FLOYD Fender Edda -  V1, CAC, CACIB, BOB
OTHELLO Kierskie Ustronie - V1, CAC, res. CACIB

                               




 
TOPlist